Participating Teams |
Alexander [NY], Byron-Bergen [NY], Canisteo-Greenwood [NY], Fillmore [NY], Keshequa [NY], Letchworth [NY], Lyndonville [NY], Midlakes [NY], Olean [NY], Palmyra-Macedon [NY], Perry [NY], Pioneer [NY], Warsaw [NY], Wayland-Cohocton [NY], Wellsville [NY] |
Team Standings |
1.
|
Warsaw [NY], 10-0 |
2.
|
Midlakes [NY], 9-1 |
3.
|
Olean [NY], 7-3 |
4.
|
Lyndonville [NY], 6-3 |
5.
|
Canisteo-Greenwood [NY], 5-4 |
5.
|
Pioneer [NY], 5-4 |
5.
|
Wellsville [NY], 5-4 |
8.
|
Byron-Bergen [NY], 5-5 |
9.
|
Wayland-Cohocton [NY], 3-5 |
10.
|
Alexander [NY], 4-6 |
10.
|
Palmyra-Macedon [NY], 4-6 |
12.
|
Perry [NY], 3-6 |
13.
|
Fillmore [NY], 2-7 |
14.
|
Keshequa [NY], 2-8 |
15.
|
Letchworth [NY], 0-9 |
|
Round 1 |
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
Round 2 |
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
Round 3 |
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
Round 4 |
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
Round 5 |
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
Round 6 |
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
Round 7 |
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
Round 8 |
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
Round 9 |
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
Round 10 |
|
99 lbs:
|
Dylan Walker (Warsaw [NY]) > Wyatt Smith (Midlakes [NY]),
FALL 2:51 |
106 lbs:
|
Hammond Raes (Midlakes [NY]) > Mason Gray (Warsaw [NY]),
MD 12-2 |
113 lbs:
|
Josh Grisewood (Warsaw [NY]) > Ryan Macdonell (Midlakes [NY]),
DEC 4-1 |
120 lbs:
|
Will Raes (Midlakes [NY]) > Mike Galton (Warsaw [NY]),
FALL 3:18 |
126 lbs:
|
Ralph Mateo (Midlakes [NY]) > Noah Grover (Warsaw [NY]),
FALL 1:50 |
132 lbs:
|
Sean Peacock (Midlakes [NY]) > Tanner Butler (Warsaw [NY]),
FALL 0:21 |
138 lbs:
|
Colin Royce (Warsaw [NY]) > Jeshurun Eldridge (Midlakes [NY]),
FALL 2:39 |
145 lbs:
|
Josh Griffith (Warsaw [NY]) > John Beikirch (Midlakes [NY]),
FALL 1:10 |
152 lbs:
|
Derian Woodard (Midlakes [NY]) > Marcus Wick (Warsaw [NY]),
DEC 3-2 |
160 lbs:
|
Robert Middlebrook (Midlakes [NY]) > Ryan Coveny (Warsaw [NY]),
SV 0-0 (1OT) |
170 lbs:
|
Burke Paddock (Warsaw [NY]) > Tom Mueller (Midlakes [NY]),
FALL 1:03 |
182 lbs:
|
Aaron Paddock (Warsaw [NY]) > Justin Grimes (Midlakes [NY]),
FALL 3:44 |
195 lbs:
|
Dylan Royce (Warsaw [NY]) > Grant Young (Midlakes [NY]),
MD 17-4 |
220 lbs:
|
Jeryd Graham (Midlakes [NY]) > Dakota Higgins (Warsaw [NY]),
DEC 3-0 |
285 lbs:
|
Nestor Naranjo (Midlakes [NY]) > Aaron Mann (Warsaw [NY]),
SV 7-5 (1OT) |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|
|
Individual results not reported. |
|